Czego chłopcy oczekują od dziewcząt

Ponieważ z tego ważnego rozdziału o pettingu powinnaś dowiedzieć się nie tylko o sobie, w tej części znajdziesz wszystko na temat tego, jak chłopcy widzą miłość i czego oczekują od dziewcząt.
Tak jak kiedyś aktywności oczekuje się od chłopców. Oni jednak chcieliby, aby i dziewczyny były aktywne w miłości. Roszczenie przez dziewczynę praw do chłopaka niszczy jego przywiązanie. Chłopcy nie chcą być niczyją własnością. Cunnilingus jest chętnie praktykowaną przez chłopców grą miłosną, podczas której pieszczą oni ustami i językiem organy płciowe dziewczyny. Chłopcy chcieliby także, żeby dziewczyna pieściła penis ustami i językiem (Fellatio). Długotrwałe przyjaźnie są także cenione przez chłopców. Lecz w młodych latach często zmieniają oni partnerki.
Pierwszy stosunek jest przez 70% chłopców bardzo dokładnie zaplanowany. Pierwszy raz jest bardzo istotnym wydarzeniem i chłopak chciałby je przeżyć i dziewczyną, którą naprawdę kocha.
Radość jest w przyjaźni i miłości bardzo pożądana. W łóżku należy się śmiać. Dobry w łóżku — dla chłopców nie oznacza to koniecznie orgazmu ani akrobatycznych wyczynów w łóżku. Oznacza to: bawić się w nowe gry miłosne, sprawiać niespodzianki partnerowi. Pozwolić się też zadziwić swojej przyjaciółce. Rozmawiać o seksie. Szczerze mówić o swoich uczuciach. Homoseksualizm jest jeszcze dla wielu chłopców tematem tabu. Aby nie zostać uznanym za cwela, wielu chłopców podkreśla swoją męskość. Kocham Cię! Takie zdanie wypowiada chłopak będący w świetnej formie. W takim momencie naprawdę tak myśli. Dziewica czy nie? Dla chłopców odpowiedź na to pytanie nie ma zbyt dużego znaczenia. Nie muszą być koniecznie pierwszym kochankiem dziewczyny.
Całowanie zajmuje wysoką pozycję u chłopców. Całują bardzo intensywnie i z wielką fantazją.
Igraszki miłosne są bardzo ważne dla chłopców. Mają oni bardzo żywiołową naturę także w miłości. Chcieliby, aby przyjaciółka czerpała przyjemność z odmiany i aktywności. Masaż — na to godzi się każdy chłopiec. Obojętnie, czy sam jest czule masowany, czy też on masuje swoją przyjaciółkę. Nie —jeszcze nie jestem gotowa. Nie chcę jeszcze pettingu, jeszcze nie chcę z tobą spać. Jasne, że to nie zniechęca chłopaka. Wręcz przeciwnie: bardziej imponuje aniżeli bierne przyzwolenie na pieszczoty.
Orgazm nie stanowi najczęściej problemu dla chłopców. Natura tak to urządziła, że orgazm osiągają oni łatwiej niż dziewczyny. Mimo to pragnęliby, aby i dziewczyna osiągnęła orgazm. Bardzo im pomaga, jeśli dziewczyna powie, jakie pieszczoty szczególnie ją podniecają.

masaż olejek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *